Több minisztert is menesztettek hivatalából Ukrajnában
Öt minisztert menesztett hivatalából az Ukrán Legfelsőbb Tanács november 3-án.
Öt minisztert menesztett hivatalából az Ukrán Legfelsőbb Tanács november 3-án.
Törvényjavaslatokról és miniszterek menesztéséről dönt ma a legfelsőbb tanács.
Szerhij Jeliszjev feleségét és fiát hagyta hátra.
Az ügyben eljárás indult.
A tragikus eset november 2-án hajnalban történt.
A járványos gyermekbénulás a poliovírus okozta megbetegedés következtében alakulhat ki.
Az október 28-án beoltottak 67%-a az első adag oltást kapta meg.
A csempészárut a hatóságok lefoglalták.
Olekszij Bilosickij, a Járőrrendészeti Osztály vezetőjének első helyettese számolt be az újításokról.
A férfiról október 21-én hallottak utoljára.
End of content
End of content