Jótékonysági akció a Nefelejcs központ megsegítésére
A II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola Hallgató Önkormányzata (HÖK) jótékonysági akciót szervezett a Nefelejcs Rehabilitációs Központ megsegítésére április 26-án. A program délutáni bográcsozással kezdődött a főiskola udvarán. Míg az étel elkészült, addig a központ lakói birtokukba vették az intézmény átriumát: Kalanics Éva vezetésével kézműves foglakozáson vettek részt, ahol textilbabát, képeslapot és papírvirágot készítettek. Este…
