Idős nőtől csalt ki 200 ezer hrivnyát egy kárpátaljai
A bűncselekmény még szeptemberben történt.
A bűncselekmény még szeptemberben történt.
A tüzet a szomszédok vették észre, ők értesítették a tűzoltókat.
Azért, hogy zavartalanul működjenek az esetleges áramkimaradások esetén.
Minden esetben eljárás indult.
A forgalmat Nyéresháza felé terelik.
A 2002-es születésű fiatal hétfő reggel ment el otthonról, és azóta nem tért haza.
A lángok a kétszintes lakóépületet is fenyegették.
Több mint 71 ezer hrivnya gyűlt össze.
14 daganatos betegséggel küzdő gyermek számára.
Egy hirdetőtábla gyulladt ki, amelyen az üzemanyagárak voltak feltüntetve.
End of content
End of content