Húszszázalékos fizetéskiegészítés a minősítésen önként részt vevő tanároknak
A minősítésen önként részt vevő tanárok bérét 20 százalékkal növelik a felmérés sikeres teljesítése után – adta hírül az osvita.ua november 24-én Pavlo Hobzej oktatási miniszterhelyettesre hivatkozva.
