Jövőre minden végzős külső független teszt formájában érettségizik
A következő tanévben a középiskolák végzős diákjai külső független tesztelés formájában fogják letenni az érettségi vizsgákat – közölte Ihor Likarcsuk, az Ukrán Oktatás-minőségértékelő Központ vezetője Facebook közösségi oldalán – adta hírül az osvita.ua július 3-án.
