A kárpátaljaiak több mint 20%-a megkapta a koronavírus elleni oltás első adagját
A jelenlegi helyzetről Anatolij Poloszkov kormányzó számolt be.
A jelenlegi helyzetről Anatolij Poloszkov kormányzó számolt be.
A fertőzés szövődményeként csütörtökön 11 beteg vesztette életét.
A felépültek száma 21 941.
A téli időszak a megfázás és az influenza szezonja.
Figyeljünk a táplálkozásra.
A fertőzés szövődményeként kedden 4 beteg vesztette életét.
A betegség következtében 652-en vesztették életüket.
A káposzta sokféle formában felhasználható.
Viktoria Timcsik megyei epidemiológus a november 10-ei sajtótájékoztatón számolt be a jelenlegi helyzetről.
A megye kedden narancssárga besorolásba került.
End of content
End of content