Az Ukrenerho a május 22-i áramkimaradásokról
Túlfogyasztás esetén áramkimaradás lehet.
Túlfogyasztás esetén áramkimaradás lehet.
A pénzt az osztrák klímavédelmi minisztérium költségvetéséből különítik el.
Kénytelenek lesznek hónapokig korlátozni az áramellátást – nyáron, ősszel és télen egyaránt.
Közzétették a kárpátaljai beosztást is.
Romániából, Szlovákiából és Lengyelországból.
A Zakarpattyaoblenerho is megerősítette.
Elsősorban a fagyok miatt.
A bank e héten tartja éves közgyűlését Jerevánban.
2025. június 5-ig
A kereslettel párhuzamosan jelentősen nőtt a föld ára.
End of content
End of content