Koronavírus: helyben oltják a romákat a Beregszászi járásban
Az egy tömbben élő roma lakosságot is oltják koronavírus elleni vakcinával.
Az egy tömbben élő roma lakosságot is oltják koronavírus elleni vakcinával.
Csatlakozott a Zöld ország nevű kezdeményezéshez az ODA.
Jelenleg a november 1., 5. és 8-i járatokra van lehetőség jegyet foglalni.
Mától tizenöt megye vörös, hét megye narancs és mindössze két megye áll sárga besorolás alatt.
A talált veszélyes lőszereket megsemmisítették, sérülést egyik sem okozott.
A csempészárut a hatóságok lefoglalták.
Olekszij Bilosickij, a Járőrrendészeti Osztály vezetőjének első helyettese számolt be az újításokról.
A férfiról október 21-én hallottak utoljára.
A tragikus eset október 28-án történt.
A tűzoltók megakadályozták a lángok átterjedését a ház mellett elterülő erdőre.
End of content
End of content