Ukrajnában betiltották a szovjet jelképeket
A nyugat-ukrajnai ternopili terület tanácselnöke május 9-re, a Győzelem Napjára betiltotta a volt Szovjetunió jelképeinek, a kommunista és náci szimbólumoknak a használatát – közölte az Unian hírügynökség internetes kiadásában.
