Zelenszkij: a háború visszatért oda, ahonnan indult
„Oroszország ukrajnai inváziója egyre több kárt okoz Moszkvának…”
„Oroszország ukrajnai inváziója egyre több kárt okoz Moszkvának…”
Az RNBO titkára szerint Oroszországban számos csoport elégedetlen Putyinnal.
Kiemelte, hogy a kihívásokra közösen kell megadniuk a válaszokat.
Az ukrán elnök a Telegramon azt írta: ez totális gyengeség.
Azt viszont megerősíti, hogy az erőművet helyenként aláaknázták.
„A mi szerepünk az, hogy meggyőzzük Zelenszkijt és Putyint, hogy a legjobb az, ha pontot tesznek a háború végére.”
A német kormány meg is kezdte a tárgyalásokat erről.
Ukrajnának egyértelműen meg kell nyernie a háborút- jelentette ki a svéd diplomácia vezetője.
Fennáll a veszélye, hogy robbanás vagy baleset következzen be a nukleáris létesítményben.
End of content
End of content