Havi másfél ezer hrivnya a zeneiskoláért?
A pénzügyminisztérium javaslatot nyújtott be a kulturális minisztériumnak, miszerint a zene- és a művészeti iskolákban történő képzés a továbbiakban működjön önköltséges alapon. Ezzel akarják meghúzni a nadrágszíjat a költségvetésen.
