Bimba Brigitta lett az idei Fodó-ösztöndíjas
A KMKSZ 2005 szeptemberében hozta létre a Fodó Sándor-ösztöndíjat, ezzel tisztelegve első, alapító elnöke emlékének. A pályázaton olyan diákok vehetnek részt, akik kárpátaljai felsőoktatási intézményben tanulnak, s tanulmányaik mellett jelentős közösségi szervező munkát végeznek a magyarság érdekében – ezáltal méltó örökösei Fodó Sándor szellemi hagyatékának. Az egy tanévre szóló, havi 400 hrivnya juttatást jelentő ösztöndíjat…
