Már augusztusban megkezdődik az új tanév a lembergi iskolákban
A város vezetősége nehéz télre készül.
A város vezetősége nehéz télre készül.
A díjat Csernicskó István rektor vette át.
Idén 24 diák végzett az iskolában, köztük 5-en aranyéremmel.
Az ünnepségről a Huszti Városi Tanács írt.
A magyar kormány jóvoltából.
Nemzetközi részvétellel.
A legnagyobb kereslet a programozó és jogi szakterületen van, ahol az arányok évente 10-20%-kal ugranak.
A végzősök között 122-en arany-, 26-an pedig ezüstéremmel fejezték be középiskolai tanulmányukat.
Olyan 10–16 éves fiatalok jelentkezhettek, akik érdeklődnek a magyar népzene és néptánc iránt.
A 2023/2024-es tanévben 187 diák vehette át diplomáját alapképzésen, közülük 3 szerzett kitüntetéses oklevelet.
End of content
End of content