Kövér: a magyar állam megőrizte szabadságát és értékeit
Az Országgyűlés elnöke szerint a 2010 óta eltelt években Magyarország demokratikus módon vissza tudta szerezni és meg tudta őrizni szabadságát, értékeit, cselekvőképességét, azaz a magyar állam demokratikus szuverenitását.
