Kreml: a kétoldalú viszonyról és a regionális válsággócokról tárgyalt Putyin és Trump
A kétoldalú viszony jövőjéről, azon belül a gazdasági együttműködésről, valamint Észak-Koreáról, Ukrajnáról és Venezueláról tárgyalt telefonon Vlagyimir Putyin orosz és Donald Trump amerikai elnök – közölte a Kreml sajtószolgálata pénteken Moszkvában.
