Klimkin: újabb „normandiai” külügyminiszteri találkozó várható a kelet-ukrajnai válság rendezésében
A kelet-ukrajnai válság rendezésében részt vevő, úgynevezett „normandiai négyek”, azaz Ukrajna, Oroszország, Németország és Franciaország külügyminiszterei várhatóan ismét tárgyalóasztalhoz ülnek február 16-án, a müncheni biztonságpolitikai konferencia keretében – jelentette be Pavlo Klimkin külügyminiszter kedden Kijevben az után, hogy megbeszélést folytatott olasz kollégájával, Angelino Alfanóval.
