Telefonon beszélt egymással az ukrán elnök és az amerikai külügyminiszter
Petro Porosenko ukrán elnök és Rex Tillerson amerikai külügyminiszter vasárnapi megbeszélésén szóba került az amerikai külügyek irányítójának közelmúltbeli moszkvai látogatása, az ukrajnai reformok kérdése, az EBESZ-megfigyelőket ért incidens, valamint a minszki megállapodások teljesítése – derül ki az Egyesült Államok külügyminisztériumának közleményéből, amelyet az Ukrinform ismertet.
