Húszmilliárd forintos támogatás a kárpátaljai gazdaság fejlesztésére
2017 aranybetűkkel íródhat be a kárpátaljai magyarság történelmébe, ugyanis ebben az évben a magyar állam húszmilliárd forintos támogatást utal ki a megye gazdaságának felvirágoztatására – jelentette ki Magyar Levente gazdaságdiplomáciáért felelős államtitkár március 15-én Beregszászban, a Petőfi-szobor előtt tartott ünnepi beszédében.
