Emléktáblák avatása a Beregszászi Magyar Gimnáziumban
A Beregszászért Alapítvány és a Beregszászi Magyar Gimnázium közös szervezésében szeptember 5-én Deákné dr. Bartha Katalin és Bárdos László, a gimnázium egykori két kiváló pedagógusának tiszteletére emléktáblákat avattak fel.
