Debrecenben vesznek részt szakmai képzésen az ungvári egyetem orvostanhallgatói
A Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségügyi Centrumában (DE OEC) vesz részt szakmai képzésen 2012. június 25-től egy héten át az Ungvári Nemzeti Egyetem (UNE) orvostanhallgatóinak csoportja, amelynek tagjai elsősorban a radiológiai diagnosztika korszerű módszereivel ismerkednek meg.
