Missziós csendesdélután Somban
Július 31-én ismét megtartotta csendesdélutánját a szenvedélybetegeket mentő misszió. Ezúttal a Somi Református Gyülekezet látta vendégül azokat, akik Isten színe előtt akartak elcsendesedni és a bizonyságtételek által megerősödni ezen a vasárnapon.
