Ha „félreállítanak” a határon
„Mostanában előfordul, hogy napjában többször is át kell lépnem gépkocsival az ukrán–magyar határt. Ilyenkor nemegyszer megtörténik, hogy hazafelé tartva a vámosok félreállítják az autómat, néha át is vizsgálják azt, majd jegyzőkönyvet vesznek fel a vizsgálatról, holott mindig elmondom, hogy nem szállítok árut.
