Koronavírus – Magyarországon 187-re nőtt a fertőzöttek száma
Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki a koronavírus-fertőzést, ezzel 187-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma – olvasható a koronavirus.gov.hu honlapra kedden feltett közleményben.
