Jelentős fásítási programok kezdődnek Magyarországon
Minden eddiginél jelentősebb programokkal folytatja az erdő- és faültetéseket az Agrárminisztérium (AM), és mindenki számára lehetővé teszi a részvételt Magyarország zöldítésében – közölte a tárcavezető Budapesten, a minisztérium csütörtöki sajtórendezvényén.
