Magyarországon rendezik a következő eucharisztikus világkongresszust
Négyévente rendezik meg a katolikus egyház tanítása alapján a Oltáriszentségben jelenlévő Jézus Krisztust hirdető és ünneplő egyhetes kongresszust, amit következő alkalommal Magyarországon rendeznek meg 2020-ban. Ferenc pápa videoüzenetben küldött bejelentése ezúttal azt is jelenti, hogy négy év múlva biztosan Magyarországra látogat a katolikus egyházfő.
