Négy csempészautó bukott le a szabolcsi határállomásokon
Négy csempészésre átalakított személygépkocsival buktak le ukrán és olasz állampolgárok a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei határállomásokon – közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal térségi vám- és pénzügyőri igazgatóságának rendészeti osztályvezetője, sajtóreferense csütörtökön az MTI-vel.
