Újabb két amerikai nagyvállalatot bővít Magyarországon
Két amerikai cég jelenti be a héten, hogy bővít Magyarországon. Szijjártó Péter külügyi és külgazdasági államtitkár szerint ez újabb bizonyítéka annak, hogy az amerikai-magyar együttműködés sikertörténet.
