Erzsébet-táborban nyaraló kárpátaljai diákokat köszöntöttek az Országházban
Zánkai nyaralásáról hazafelé tartó kétszázhúsz kárpátaljai magyar diákot köszöntött az Emberi Erőforrások Minisztériumának nemzetközi ügyekért felelős államtitkára pénteken az Országházban.
