Trump és Kim Dzsong Un csúcstalálkozója a szingapúri Sentosa szigetén lesz
A Fehér Ház kedden bejelentette, hogy Donald Trump amerikai elnök és Kim Dzsong Un észak-koreai vezető csúcstalálkozójára a szingapúri Sentosa szigetén kerül sor: a találkozót – mint azt a szóvivő előző nap közölte – június 12-én, helyi idő szerint reggel 9-kor (közép-európai idő szerint hajnali 3-kor) tartják – Sarah Huckabee Sanders, a Fehér Ház szóvivője…
