Év végére meglesz az ötszázezredik állampolgár a határon túlról
Év végére meglesz az ötszázezredik magyar állampolgár a határon túlról – jelentette ki a nemzetpolitikáért felelős miniszterelnök-helyettes az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE) hatodik Kárpát-medencei Magyar Nyári Egyetemének megnyitó ünnepségén kedden Budapesten.
