Moszkva és Tokió 67 év után békét akar kötni
„A két ország vezetői egyetértettek abban, hogy nem normális az a helyzet, hogy 67 évvel a második világháborút követően Oroszország és Japán között nincs megállapodás a békéről” – olvasható a dokumentumban.
