Pozsonyban találkoztak a felvidéki politikai tömörülések képviselői
Pozsonyban találkoztak a Simon Zsolt vezette Magyar Fórum meghívására a legjelentősebb felvidéki politikai tömörülések képviselői és a téma természetesen az összefogás, az együttműködés volt, illetve az egységes magyar képviselet biztosítása a közelgő parlamenti választásokon.
