A jelképhasználattal kapcsolatos jogszabályokra figyelmeztettek a székelyföldi prefektusok
A jelképhasználattal kapcsolatos jogszabályok betartására intették a magyar nemzeti ünnep előtt a székelyföldi polgármesteri hivatalokat a székely megyék prefektusai.
