Merénylet egy indonéziai mecsetben
Felrobbantotta magát egy öngyilkos merénylő egy indonéziai mecsetben a pénteki ima során, huszonhatan megsebesültek. A támadás az észak-jávai Cirebon városában, egy rendőrök által gyakran látogatott imahelyen történt: a sebesültek többsége a biztonsági erők közül került ki. A 237 milliós Indonéziában él a legtöbb muszlim a világon. A szélsőségesek támadásai 2002 óta egyre gyakoribbak: kedvelt célpontjaik…
