Veszélyben lehet a francia templomok jelentős része
Két hónappal a tűzvész után ismét misét tartottak a Notre-Dame-ban. Párizs érseke szerint ez is azt jelzi, hogy a katedrális „életben van”, nem pusztult el teljesen. Közben francia politikusok egy csoportja arra figyelmeztet, hogy több templomban is megismétlődhet a Notre-Dame tragédiája, ugyanis több tucat épületet hanyagoltak el az elmúlt években.
