Kikapott az ukránoktól és kiesett a magyar válogatott

A magyar futsalválogatott csütörtökön 6-3-as vereséget szenvedett az ukrán csapattól a belgrádi Európa-bajnokság csoportküzdelmeinek második fordulójában, ezzel elbúcsúzott a tornától.

A két csapat decemberben is találkozott egymással, a győri világbajnoki selejtezőn 5-3-ra győzött Ukrajna.

A magyarok harmadszor vettek részt a kontinensviadalon, de mind a hét meccsüket elvesztették.

Az Eb-n négy darab háromcsapatos csoportban szerepelnek a válogatottak, az első és második helyezettek jutnak a negyeddöntőbe.

Eredmény, B csoport, 2. forduló:
Ukrajna-Magyarország 6-3 (2-1)
——————————
Belgrád, Kombank Aréna, v.: Bauernfeind (osztrák), Coelho (portugál)
gólszerzők: Szorokin (2.), Bondar (7., 35.), Ovszjannyikov (25.), Mikola Gricina (30.), Mihajlo Gricina (36.), illetve Dróth (8., 34.), Trencsényi (30.)

Ukrajna:
——–
Ivanjak – Bondar, D. Szorokin, Zsurba, Ovszjannyikov, cserék: Litvinyenko, Valenko, Koval, Mihajlo Gricina, Mikola Gricina, Razuvanov, Rogacsov, O. Szorokin, Fetko

Magyarország:
————-
Tóth Gy. – Klacsák, Németh P., Harnisch, Dróth, cserék: Tihanyi, Öreglaki, Dávid R., Trencsényi, Horváth N., Gál I., Szeghy, Rábl, Hosszú

A csoport állása: 1. Ukrajna 3 pont/1 mérkőzés (6-3), 2. Spanyolország 3/1 (5-2), 3. Magyarország 0/2