Külföldi egyetemek kaptak pénzbüntetést Csehországban
Pénzbüntetést szabott ki hat, Csehországban működő külföldi egyetemre a cseh oktatásügyi minisztérium, mert hatósági engedély nélkül folytattak oktatási tevékenységet – jelentette kedden a közszolgálati rádió.
