Újabb kárpátaljai katona esett el a fronton
Ivan Salenik Bahmut védelme közben hunyt el.
Ivan Salenik Bahmut védelme közben hunyt el.
A támadásban legalább egy ember megsérült.
A közlemény szerint a beléptetettek közül a rendőrség 204 embernek állított ki harminc napra érvényes, ideiglenes tartózkodásra jogosító igazolást.
Az ellenség veszteségeit még pontosítják.
Több várost is célba vettek az oroszok.
Tízen súlyos sérülést szenvedtek.
Az elismerést Zelenszkij adományozta a tavaly elhunyt katonának.
Domröse szerint „senki sem töri magát igazán”.
„A 2022-es év örökre megváltoztatott minket, jelenünket és jövőnket.”
Újdelhi rendszeres kapcsolatot tart fenn az orosz és az ukrán politikai vezetőkkel.
End of content
End of content