Jár-e szabadságpénz a szülési szabadság után felmondó anyának?
„Anyuka vagyok, akinek hamarosan lejár a szülési szabadsága. Állami munkahelyen dolgozom, de mivel nagyon kevés a fizetés, úgy döntöttem, felmondok. A minap azt olvastam, hogy Magyarországon a hasonló helyzetben lévő munkavállalónak visszamenőleg felszámolják a szabadságát az elmúlt évekért, és a havi fizetésnek megfelelően meg is kapja érte a pénzt. Érdekelne, hogy nálunk van-e ilyen lehetőség,…
