Lakhat az unoka a nagymama házában?
„Valaha együtt éltünk a nagymamával és édesanyámmal abban a szép családi házban, amelyet még a megboldogult nagyapa épített. Édesapám sok évvel ezelőtt elvált édesanyámtól, elhagyott bennünket. Úgy alakult az életem, hogy elkerültem otthonról. Később, a nagymama halála után viszont hiába akartam hazaköltözni, anyám, akivel időközben összevesztünk, látni se akar, pedig egyedül nevelem a lányom, és…
