Egri tanácskozás a Kárpát-medencei magyar szakképzés szerepéről
Eger városában rendezték meg a Szakképzéssel a magyar–magyar kapcsolatok fejlesztéséért és a vidék népességmegtartó szerepének erősítéséért a Kárpát-medencében című tanácskozást április 15–17. között. A megbeszélésen 14 határon túli magyar szakképző intézmény és négy magyarországi, hasonló képzést folytató iskola tanárai és diákjai vettek részt.
