A sötét szín a védekezés jele! Nincs biztonságos barnulás!
A fiatal nők azért rajonganak a napbarnított bőrért, mert szépnek tartják, megnő tőle az önbizalmuk, és úgy gondolják, ha már van egy kis színük, védve vannak a káros sugarak ellen. Az előnyök azonban nem tartanak sokáig.
