Ma van a kóbor állatok világnapja
A napot 1992-ben kezdeményezte a Nemzetközi Állatjogi Társaság.
A napot 1992-ben kezdeményezte a Nemzetközi Állatjogi Társaság.
Egy kis odafigyeléssel a fagylalt is az egészséges étrend része lehet.
55 ezer fő hagyta el az ország területét.
10:00 és 22:00 óra között változatos programokkal várják a rendezvény vendégeit.
Megvárják a német hatóságok vizsgálati eredményeit az Északi Áramlatról.
Érthető, ha a hőségben mindennél jobban vágyunk egy hűsítő finomságra.
A vonat ezentúl Rahó helyett Terebesfehérpatak (Gyilove) állomásig közlekedik.
Az áldozatot az intenzív osztályon kezelik.
Köztük három kiskorút.
Heves záporok, zivatarok várhatóak.
End of content
End of content