Betilthatják a szeszfogyasztást
Várhatóan már a jövő hónaptól új eszközt kapnak a kezükbe a nyilvános alkoholfogyasztás ellen küzdő önkormányzatok Szlovákiában, pénteken ugyanis jóváhagyta az államfő azt a törvényt, amely lehetővé teszi a szeszesitalok forgalmazásának és fogyasztásának a betiltását.
