Délvidéken tudatosan gerjesztik a magyarellenes hangulatot
A dél-bácskai körzetben az elmúlt mintegy 20 napban kritikus mértékben megromlani látszik a közbiztonsági és a nemzetek közötti viszony – áll a Magyar Remény Mozgalom alább olvasható közleményében. A délvidéki párt lajstromba szedte az elmúlt egy hét magyarokat ért atrocitásait.
