„Ünnep” a főiskolán
„Ünnep” volt augusztus 15-én a II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskolán: ezzel a címmel nyílt nemzetközi képző- és iparművészeti kiállítás a tanintézmény Gross Arnold kiállítótermében. A tárlat anyagát a Szent Kristóf Művésztelep Alapítvány, az ArtTisza Művészeti Egyesület, valamint az Olajág Keresztény Művészeti Társaság hozta el Beregszászba.
