Labdarúgás: ukrán tornagyőzelem, magyar siker

Szerdán a magyar labdarúgó-válogatott 2-0-ra legyőzte Azerbajdzsán gárdáját. A semleges pályán, Dubaiban lejátszott barátságos mérkőzésen Rudolf szerzett vezetést az első félidőben, majd Hajnal állította be a végeredményt.

A ciprusi négyes torna döntőjében tegnap 2-2-es döntetlen után a románokat büntetőrúgásokkal legyőző (erről: itt) ukrán válogatott ma Svédország legjobbjaival csapott össze az első helyért.

Az első félidő elején előbb az északiak lőttek gólt Elmader révén, majd a nemrégiben honosított Devic egyenlített tizenegyesből. A mérkőzés végéig már nem esett több gól, így következhettek a büntetők. Ahogyan tegnap a Románia elleni találkozón, ma is az ukránok koncentráltak jobban ellenfelüknél, és 5-4 arányban felülmúlták ellenfelüket, megnyerve ezzel a ciprusi tornát.