Kettős tragédia Beregszászban: anya és fia is életét vesztette
Rendkívüli tragédia történt Beregszászban: egyetlen mentőriasztás során két ember vesztette életét. A mentőket egy rosszullét miatt hívták ki egy idős nőhöz, ám a helyszínre érkező egészségügyi dolgozók már csak a halál beálltát tudták megállapítani.
A beavatkozás közben hirtelen a nő fia is rosszul lett, majd leállt a keringése. A mentők azonnal megkezdték az újraélesztést, azonban minden erőfeszítésük ellenére a férfi életét sem sikerült megmenteni.
A tragikus esetről értesítették a rendőrséget, amely vizsgálja a történtek körülményeit.
Forrás: Facebook/103 Zakarpattya
Nyitókép: illusztráció
Állítsa be a Kárpátalja.ma-t előnyben részesített forrásként a Google Keresőben.
Beállítás →
