mentőautó

Kettős tragédia Beregszászban: anya és fia is életét vesztette

Rendkívüli tragédia történt Beregszászban: egyetlen mentőriasztás során két ember vesztette életét. A mentőket egy rosszullét miatt hívták ki egy idős nőhöz, ám a helyszínre érkező egészségügyi dolgozók már csak a halál beálltát tudták megállapítani.

A beavatkozás közben hirtelen a nő fia is rosszul lett, majd leállt a keringése. A mentők azonnal megkezdték az újraélesztést, azonban minden erőfeszítésük ellenére a férfi életét sem sikerült megmenteni.

A tragikus esetről értesítették a rendőrséget, amely vizsgálja a történtek körülményeit.

Kápátalja.ma

Forrás: Facebook/103 Zakarpattya

Nyitókép: illusztráció

Állítsa be a Kárpátalja.ma-t előnyben részesített forrásként a Google Keresőben.
Beállítás →