Badalói siker a rangadón

A járási labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában igazi rangadót rendeztek. Az egyaránt 40 ponttal álló FC Déda és az FC Badaló egymással mérkőzött meg.

Dédában már a 20. percben emberelőnybe kerültek a hazaiak, ám úgy látszik ez inkább a vendégeket tüzelte fel, akik még a szünet előtt megszerezték a vezetést, amit a térfélcsere után meg is dupláztak. A görcsösen játszó hazaiaknak ugyan még sikerült szépíteniük, de így is maradt a 2:1-es badalói siker. Győzelmével az FC Badaló megelőzte a kisebb hullámvölgyben lévő FC Dédát és újra versenybe szállt a bajnoki címért is. Az FC Déda vereségével lés egy Nagyberegen aratott győzelemmel lélegzetvételnyi előnyhöz juthatott az FC Csillag. A beregszászi gárda a várakozásnak megfelelően simán 2:0-ra nyerni tudott. A negyedik helyen álló FC Jánosi idegenben verte 2:1 arányban a hátsó régióban tanyázó FC Remetét. A jánosiakat üldöző FC Som hazai pályán játszott rangadót az FC Nagybégány ellen. A találkozót végül minimális 1:0 arányban a vendéglátók nyerték. Az alsóházi rangadót az FC Vári nyerte 4:0-ra az FC Zápszony otthonában. Sima hazai 4:1-es sikerrel ért véget az FC Bakos és az FC Kaszony összecsapása. Szabadnapos az FC Gát.

Az ifi csapatok mérkőzéseinek eredménye a fordulóból: FC Déda – FC Badaló 1:2, FC Bereg – FC Csillag 0:5, FC Zápszony – FC Vári 0:4, FC Bakos – FC Kaszony 5:1, FC Som – FC Nagybégány 6:2, FC Remete – FC Jánosi 0:2.

Az alsó osztály találkozóinak eredményei a 15. fordulóból: FC Bene – FC Borzsova 0:0, FC Papi – FC Muzsaly 1:2, FC Csoma – FC Beregújfalu 7:1, FC Csetfalva – FC Rafajna 1:2, FC Kigyós – FC Gut 3:3, FC Bátyú – FC Druzsba 4:1.